Treeningud

KÜLAKESKUSE TREENINGUTE TUNNIPLAAN

ESMASPÄEV

18:00 Korvpall

19:30 Kogu keha treening – juhendaja Marge Nõmmik

TEISIPÄEV

19:30 Rahvatants – juhendaja Mai-Liis Riimaa

KOLMAPÄEV

19:00 Jooga – juhendaja Kairit Ronk

19:30 Kõht-selg-tuhar – juhendaja Marge Nõmmik

20:30 Talisuplus (Päästejaama tee 6)

NELJAPÄEV

19:30 Rahvatants – juhendaja Mai-Liis Riimaa

PÜHAPÄEV

11:00 Talisuplus (Päästejaama tee 6)

18:00 Zumba®Fitness – juhendaja Suzanne Meliste

Treeningute tutvustus

Kõht-selg-tuhar

Tõhus lihasvastupidavustreening, kus treenitakse peamiselt selja-, kõhu- ja tuharalihaseid, haarates mõningal määral kaasa ka teisi lihasgruppe. Kasutatakse nii oma keharaskust kui ka abivahendeid (hantlid, kummilindid jms). Treening on keskmise intensiivsusega ja sobib igal tasemel harrastajatele, vormib ning trimmib hästi kerelihaseid.

Kogu keha treening

Tempoka muusika saatel toimuv vaheldusrikas treening, kus põhirõhk on lihastoonuse ja -vastupidavuse tõstmisel. Lühikese intensiivsema kardio osaga parandatakse üldist vastupidavust. Kasutatakse erinevaid treeningvahendeid. Keskmise intensiivsusega treening, mis sobib igal tasemel harrastajatele. Ideaalne kogu keha vormimiseks.

Zumba®Fitness

Ladina-Ameerika stiilis emotsionaalne tantsuline fitnessprogramm. Zumba® sobib kõigile, ka neile, kes pole varem tantsu või aeroobikaga kokku puutunud. Zumba® tund on tõeline pidu sinus eneses, mitte lihtsalt kuiv treening. Zumba® tund arendab vastupidavust, põletab tõhusalt kaloreid, toob naeratuse näole ja paneb puusad nõksuma! 

Jooga

Joogaga alustamiseks pole vaja muud, kui teha see esimene samm ja lihtsalt tule kohale. Astud matile, hingad, lased lahti kõikidest ootustest, mis saama hakkab ja lihtsalt usaldad oma keha. Ja mis sellest, kui on jäänud pikem paus, Sinu keha mäletab. Joogatunnis pakume oma kehale läbi erinevate sirutuste – venituste, päikesetervituste ja teiste seisuseeriatega liikumist ning lõpu osas juba istumis – ja tasakaaluasendid. Asendist asendisse liigume koos rahuliku hingamisega, kus tunnetad ja valid endale sobivalt nii lihtsamad või sügavamad variandid. Just kõik see, mis rõõmustab südant, rahustab meeli ja aitab meid oma kehas hästi tunda. Nii märkadki päev päevalt muutust, kuidas keha tänab, ainevahetus kiireneb ning hea energia, tasakaal ja rahulolu Sind täidavad. Lõpulõdvestus koos Koshi kelladega on imeline helide pai, mis laeb, lõdvestab ja loob kergust-selgust kogu kehas.

Treenerid