Treeningud hooaeg 2022/23

Esmaspäev:

18:00 Korvpall

19:30 Kogu keha treening

Teisipäev:

19:30 Rahvatants

Kolmapäev:

19:00 Jooga

19:30 Kõht-selg-tuhar

Neljapäev:

19:30 Rahvatants

21:00 Korvpall

Pühapäev:

18:00 Zumba

HINNAD

Esimene kord 1€

Tavapilet 6€

10X kaart 50€

Treeningute tutvustus

Kõht-selg-tuhar

Tõhus lihasvastupidavustreening, kus treenitakse peamiselt selja-, kõhu- ja tuharalihaseid, haarates mõningal määral kaasa ka teisi lihasgruppe. Kasutatakse nii oma keharaskust kui ka abivahendeid (hantlid, kummilindid jms). Treening on keskmise intensiivsusega ja sobib igal tasemel harrastajatele, vormib ning trimmib hästi kerelihaseid.

Kogu keha treening

Tempoka muusika saatel toimuv vaheldusrikas treening, kus põhirõhk on lihastoonuse ja -vastupidavuse tõstmisel. Lühikese intensiivsema kardio osaga parandatakse üldist vastupidavust. Kasutatakse erinevaid treeningvahendeid. Keskmise intensiivsusega treening, mis sobib igal tasemel harrastajatele. Ideaalne kogu keha vormimiseks.

Zumba®Fitness

Ladina-Ameerika stiilis emotsionaalne tantsuline fitnessprogramm. Zumba® sobib kõigile, ka neile, kes pole varem tantsu või aeroobikaga kokku puutunud. Zumba® tund on tõeline pidu sinus eneses, mitte lihtsalt kuiv treening. Zumba® tund arendab vastupidavust, põletab tõhusalt kaloreid, toob naeratuse näole ja paneb puusad nõksuma! 

Jooga

Joogaga alustamiseks pole vaja muud, kui teha see esimene samm ja lihtsalt tule kohale. Astud matile, hingad, lased lahti kõikidest ootustest, mis saama hakkab ja lihtsalt usaldad oma keha. Ja mis sellest, kui on jäänud pikem paus, Sinu keha mäletab. Joogatunnis pakume oma kehale läbi erinevate sirutuste – venituste, päikesetervituste ja teiste seisuseeriatega liikumist ning lõpu osas juba istumis – ja tasakaaluasendid. Asendist asendisse liigume koos rahuliku hingamisega, kus tunnetad ja valid endale sobivalt nii lihtsamad või sügavamad variandid. Just kõik see, mis rõõmustab südant, rahustab meeli ja aitab meid oma kehas hästi tunda. Nii märkadki päev päevalt muutust, kuidas keha tänab, ainevahetus kiireneb ning hea energia, tasakaal ja rahulolu Sind täidavad. Lõpulõdvestus koos Koshi kelladega on imeline helide pai, mis laeb, lõdvestab ja loob kergust-selgust kogu kehas.

Treenerid

Treeningute koordinaator külakeskuses:

Annely Ojamets

Tel +372 5159481

E-mail annely@fototapeet.eu

Treeningute kohta lisainfot leiad Vääna-Jõesuu treeningute grupist: https://www.facebook.com/groups/1615316471871589