KÜLAMAJA

⬇️Soovid külamaja valmimisele panuse anda? Me vajame Sinu abi! ⬇️

Head külaseltsi liikmed ning kodukandi rahvas!

Vääna-Jõesuu Külaseltsi järgmiseks suuremaks väljakutseks sellel aastal on renoveerida tulevase külamaja katus ning seejärel asuda maja sisetööde juurde.

Oleme läbi erinevate projektitaotluste saanud juba ca 10000 eurot ning paigaldanud hoonele uued metalluksed ja plastaknad. Valmis on ostetud uus katuseplekk, mis ootab paigaldamist. Hetkel puuduvad vahendid katusealuse kile ja roovituse puitmaterjali jaoks. Plaanime katuse renoveerida augusti-septembrikuu jooksul, et sügisvihmad enam majja ei pääseks.

📣ÜLESKUTSE! Kas meie kodukandis leidub kedagi, kellel on üle jäänud ca 300m2 katusekilet ja roovitusmaterjali või on mõni ettevõte, kes oleks nõus selle meile annetama?

Peagi on tulemas uued taotlusvoorud, kust saaksime uusi toetusi külamaja remondiks küsida. Seetõttu oleks vaja eelnevalt koostada projektdokumentatsioon ja vormistada ehitusluba. Võrkude tehnilised tingimused oleme juba võrguvaldajatelt saanud.

📣ÜLESKUTSE! Kas meie kodukandis oleks projekteerijat või projekteerimisfirmat, kes saaks vabatahtlikuna panustada ja valmis teha projekti?

Kõik, kes vähegi millegagi aidata saaksid, palume ühendust võtta seltsi juhatuse liikme Ain Lillepaluga telefonil 5047639 või ain.lillepalu@gmail.com.

Ette tänades,

Vääna-Jõesuu Külaseltsi juhatuse liikmed


Head Vääna-Jõesuu kandi inimesed ning kaugemal olijad! 💙Vääna-Jõesuu Külaselts on võtnud südameasjaks rajada külakeskusesse üks vinge külamaja 👌🏡! Maja on ise juba tegelikult täiesti olemas V-J kooli taga, kuid vajab renoveerimist. Juba on vahetatud uksed ja aknad. Kevadel (2022) läheb täie hooga katuse vahetuseks ning siis riburada juba teised tööd. V-J Külaseltsi poolt kirjutatud projektide ning Harku valla toel on esimene rahaseeme mulda pandud ja nüüd ootame ka Sinu toetust🙏❤️! Õla saad alla panna soetades kodukoha nimega pusasid või veepudeleid! V-J Külaseltsi juhatuse liikme Suzanne kaasabil saavad tooted peale soovikohased trükised. Anna meile teada, millise küla nime peale kanname 🙂

💧Veepudelid on minimalistliku elegantse stiiliga, valmistatud plastist, mis on BPA vabad ning mahutavad 790 ml.
👕Pusad on unisex lõikega, valmistatud 50% puuvillast ning 50% polüestrist. Seest on pusad uhutud, mis annab Sulle seda kandes eriti sooja ja pehme tunde.

Tellimiseks ja lisainfoks kirjuta Vääna-Jõesuu Külaseltsi messengeri või meilile info@vjkselts.ee💌